پايگاه خبري تحليلي
مرجع اخبار فارسي

ايالات متحده ادعا ميكند درصدد عقب نشيني فوري و سرعت بالا نظاميانش از سوريه است، البته در ادامه به وقت‌كشي و دروغ پردازي روي مي‌آورد و از سوي ديگر مدعا جنگ با داعش مي‌شود، در حالي كه به انواع و راه‌هاي متفاوت سعي در ابقاي اين تيم تروريستي افراطي داراست .

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري و تحليلي

ادامه فريبكاري آمريكا در رابطه سوريه به گزارش افكارنيوز، خبر نامه الثوره سوريه در تحليلي متن است: بار ديگر دولت آمريكا به سر كردگي دونالد ترامپ مديريت جمهوري اين مرزوبوم به فريبكاري و تكثير خبر‌هاي ضد و نقيض روي آورد، يك بار عقب نشيني پر سرعت نظاميانش از سوريه را مطرح مي‌كند و توشه ديگر تصميم براي عقب‌نشيني را براي تعدادي ماه ديگر به تاخير مي‌اندازد و تمديد مي‌نمايد . همچنين مي‌توان سياست خصمانه دولت ماكرون همانند ترامپ را مثال زد كه به عذر جنگ با گروهك تكفيري داعش متوسل به لاف مي‌گردد يا مزدوران منطقه‌اي ايالات متحده كه از نحوه تروريست هايشان به روستا‌هاي امن اطراف حوزه‌ زمينه توافق بر پايه توافق سوچي حمله مينمايند .

علاوه بر ناكامي و شكست ايالات متحده و فرانسه كه از آن دنباله روي مي‌نمايد و مزدوران منطقه‌اي آن، رژيم صهيونيستي متحمل شكست مفتضحانه‌اي در سوريه شده ميباشد به طوري كه كانال دهم تلويزيون اين رژيم اعتراف كرده مي باشد كه اسرائيل بزرگترين بازنده در اين نزاع است، درصورتي كه چه شاهد اطمينان بخشي مايك پامپئو وزير خارجه ايالات متحده به اسرائيل بوديم كه تصميم دونالد ترامپ براي عقب نشيني از سوريه، هيچ وقت تأثيري بر حمايت ايالات متحده از امنيت ادعايي اسرائيل نخواهد گذاشت .

در گيرودار نا اميدي و سرخوردگي رژيم صهيونيستي و گريز رو به جلوي غرب و آمريكا، تمام ابزار‌هاي مزدور غرب استعمارگر فرو ريخت و متلاشي شد و از يك سو حريق نزاع و زد خورد در بين گروه‌هاي تروريستي شعله ور شد و از سوي ديگر برخي گروه‌ها همچون «قسد» (نيرو‌هاي دموكراتيك كرد) اطمينان پيدا كردند مبني بر اين‌كه حاميانشان به آنان پشت كرده و آنها را صرفا گذاشتند، و اينكه تكيه آن ها بر اشغالگران سودي برايشان نداشته ميباشد اين در حالي است كه گراهام سناتور جمهوري خواه آمريكايي تضمين داده بود كه ايالات متحده هيچ گاه اين گروه‌ها را تنها نخواهد گذاشت و به آن ها پشت نخواهد كرد .

آمريكاي شكست خورده و چالش زده پس از افشاي مورد عقب نشيني نظاميانش از سوريه از نحوه رسانه‌ها راهي جز اين ندارد كه مسئله به تاخير افتادن عقب نشيني را مطرح كند خير اينكه از حضور و جابجايي نيرو‌هاي خود در عراق و به طور معلوم در غرب استان الانبار براي تمركز بر سوريه حرف بگويد كه طرح تجزيه‌طلبانه‌اش در اين مرزوبوم شكست خورده ميباشد . همگان كلام داراي اسم و رسم ترامپ را به خاطره دارند كه گفت: «دشمنان ما اخلاق و رفتار و همت ما را نبايد پيش بيني كنند» . پس سياست‌هاي ايالات متحده چيزي جز به تأخير انداختن، طفره رفتن، فريب كاري و حقه بازي و توزيع و تقسيم نقش ميان مقامات آن نميباشد .

در ادامه اين محاسبه به قلم احمد حماده آمده است: واشنگتن ميگويد كه درصدد عقب نشيني فوري و سريع نظاميانش از سوريه است، البته در ادامه به وقت كشي و دروغ پردازي روي مياورد و از سوي ديگر مدعي نبرد با داعش مي‌شود، در حالي كه به اشكال و شيوه هاي متعدد همت در ابقاي اين گروهك افراطي دارد و از طرفي ديگر تظاهر ميكند كه از مزدورانش همچون «قسد» دست برنداشته و آن‌ها را رها نكرده است، در حالي كه آنها را پشت راز خويش رها كرده پس از آنكه ماموريت غير ملي را به شايسته ترين وجه براي اين مرزو بوم انجام دادند، و جنگنده هايش تروريست‌هاي ادعايي را بمباران مي‌كنند، در حالي كه قربانيان كليه از غيرنظاميان بي دفاع مي باشند .

ايالات متحده از يك سو داعيه مينمايد كه در بسياري از موضوعات با تركيه اختلاف دارد، اما به طور همزمان با دولت تركيه در شرق فرات و منبج و مسائل گوناگون ديگر براي حمايت از تروريست‌ها و اشغال سرزمين سوريه هماهنگي ميكند . اما صرفا حقيقتي كه تمام حاميان و سردمداران تروريسم و مزدورانشان انكار مي‌كنند، اين هست كه سوري‌ها بر تروريسم پيروز شدند و موفقيت حتمي بر حاميان تروريست‌ها هم محقق خواهد شد و آنها كشور پاك كشورشان را از لوث اشغالگران به هر قيمتي تطهير خواهند كرد .

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۲۳:۲۵ ] [ پايشگر نيوز ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب