پايگاه خبري تحليلي
مرجع اخبار فارسي

اخبار بانك و بيمه پايشگر-احمدي در اين همايش كه در ايام چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي برگزار شد، با اشاره به رشد ۵۴ درصدي در مصوبات تسهيلات و تعهدات صادره تا پايان آذرماه گفت: تسهيلات اعطايي ريالي درمحدوده زماني ياد شده، ۳۵ هزار و ۹۰ ميليارد ريال بوده كه رشد ۲۵ درصدي را داشته است؛ در ارائه تسهيلات ارزي ۶ درصد كاهش داشته ايم اما در مجموع بانك ۲۲ درصد رشد را در تسهيلات اعطايي تجربه كرده است.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پايشگر،احمدي روند نسبت مطالبات غير جاري بانك را از سال ۹۵ تا آذر ۹۷ نزولي توصيف كرد و گفت : نسبت مطالبات غير جاري طي سه سال گذشته از ۲۸ درصد به كمتر از ۱۰ درصد رسيده است.
مهمترين پروژه هاي تامين مالي شده بانك

احمدي در ادامه، برخي از مهمترين طرح هاي جاري بانك را معرفي كرد و گفت: فولاد كاوه جنوب كيش، مجتمع فولاد اردكان، آريا بندر ايرانيان، پتروشيمي گچساران، فولاد جهان آرا اروند، پتروشيمي سلمان فارسي، پتروشيمي بوشهر، توسعه نفت و گاز صبا اروند، گروه صنعتي و پژوهشي زرنام و پتروشيمي كردستان از جمله طرح هاي تامين مالي شده ازسوي بانك توسعه صادرات ايران بوده اند كه بالغ بر ۸۱۰ ميليون يورو، ۱۳۵۴ ميليون دلار و ۱۸۰۸۸ ميليون يوان و ۶۹۲ ميليارد ريال براي آنها مصوب شده كه از اين ميزان مبلغ ۶۵۱ ميليون يورو، ۸۴۷ ميليون دلار، ۱۵۲۰۰ ميليون يوان و ۶۹۲ ميليارد ريال تسهيلات پرداخت گرديده است. همچنين بيان نمود ضمانت نامه هاي ريالي در آذر ۹۷ بالغ بر ۲ هزار و ۹۰۳ ميليارد ريال بوده كه ۳۵ درصد رشد و اعتبار اسنادي داخلي ۲ هزار و ۱۸۳ ميليارد ريال بوده كه ۲۶ درصد رشد را نسبت به سال قبل شاهد بوده ايم.

احمدي خاطرنشان كرد: بانك توسعه صادرات با اعمال تدابيرلازم، پيگيري جهت انتقال و جابجايي وجوه بانك از حساب هاي بانك هاي خارجي را دستور كار قرار داد و خوشبختانه امروز مبلغي تحت عنوان منابع بلوكه شده نداريم.

مدير امور شعب و بازاريابي بانك توسعه صادرات ايران عملكرد بانك را در حوزه بين الملل متاثر از شرايط تحريم دانست و گفت: علي رغم اعمال تحريم ها اعتبارات اسنادي و بروات وارداتي به مبلغ ۵۸۱ ميليون دلار تنها ۱۲ درصد نسبت به سال قبل كاهش داشته و همچنين ضمانت نامه هاي ارزي نيز در آذر۹۷، با رشد ۱۶۷ درصدي به مبلغ ۴۰ ميليون دلار رسيده است.
ارايه خدمات ارزي توسط شركت صرافي توسعه صادرات

مرجع اخبار رسمي

وي به نقش مهم شركت صرافي توسعه صادرات بعنوان يكي از صرافي هاي معتبر كشور اشاره كرد و گفت: شركت صرافي توسعه صادرات با كمك به تخصيص ارزهاي نيمايي، تامين اسكناس مشتريان و نيز انجام حوالجات ارزي به مشتريان توانسته است خدمات مطلوبي را به مشتريان بانك ارائه دهد به نحوي كه تنها در حوزه حوالجات خارجي رشد دو برابري را در اين مجموعه شاهد بوده ايم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۱۵:۲۳ ] [ پايشگر نيوز ] [ نظرات (0) ]

امكان تعجيل تاريخ اعزام به خدمت براي ماه‌هاي بهمن و اسفند امسال

اخبار اجتماعي پايشگر- سازمان وظيفه عمومي ناجا اعلام كرد: مشمولان داراي برگ آماده به خدمت كه تمايل دارند در ماه‌هاي بهمن و اسفند سال جاري اعزام شوند، هرچه سريعتر براي تعجيل تاريخ اعزام به خدمت خود، اقدام كنند.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي پايشگر ، سازمان وظيفه عمومي ناجا در اطلاعيه اي اعلام كرد: با هماهنگي هاي به عمل آمده با نيروهاي مسلح و ايجاد ظرفيت آموزشي محدود براي اعزام به خدمت به تاريخ بهمن و اسفند ماه سال جاري، كليه مشمولان داراي برگ آماده به خدمت، در صورت تمايل به اعزام به خدمت در ماه هاي بهمن و اسفند سال جاري، مي توانند از طريق دفاتر خدمات الكترونيك (پليس+۱۰) اقدام كنند.

در اين اطلاعيه آمده است: مشمولاني كه در مهلت يك ساله تعيين تكليف وضعيت خدمتي خود هستند و تمايل دارند هرچه سريعتر به خدمت سربازي اعزام شوند، مي توانند با ارائه مدارك مربوطه به دفاتر مذكور براي ثبت درخواست خود اقدام كنند كه با هماهنگي سازمان وظيفه عمومي بتوانند در سال جاري به مراكز آموزش اعزام شوند.

لازم به ذكر است با توجه به اينكه در سال آينده اعمال محروميت ها و محدوديت هاي اجتماعي براي مشمولان غايب بيشتر مي شود، لذا ضروري است اين دسته از مشمولان هرچه سريعتر وضعيت خدمتي خود را در سال جاري مشخص كنند

مرجع اخبار رسمي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۱:۴۲ ] [ پايشگر نيوز ] [ نظرات (0) ]

پايشگر- نيروي انتظامي اعلام كرد: مديرعامل متواري شركت تجارت الكترونيكي ثامن معروف به سكه ثامن دستگير و به كشور بازگردانده شد.

به گزارش پايشگر به نقل از بورس پرس، نيروي انتظامي با صدور اطلاعيه اي اعلام كرد: فرهاد زاهدي فر مديرعامل شركت تجارت الكترونيكي ثامن معروف به سكه ثامن كه از هزاران نفر از طريق سايت، صدها ميليارد تومان در چند استان كلاهبرداري و متواري شده بود با اقدامات فني، عملياتي و اطلاعاتي پليس فتا در يكي از كشورها شناسايي و با همكاري پليس بين الملل ناجا و قوه قضائيه بازداشت و شب گذشته ازطريق فرودگاه بين المللي امام بازگردانده شد.

مرجع اخبار رسمي

پايگاه خبري تحليلي

سرپنجه هاي ايران با هماهنگي و هوشمندي هر روز قوي تر از گذشته اجازه فعاليت هاي مجرمانه را به هيچكس نخواهند داد و به پشتوانه اين توانايي و همكاري مردم فهيم و مومن، مجرمان و غارتگران بيت المال را در هر مخفيگاهي حتي خارج از مرزها شناسايي و دستگير كرده و براي تحمل مجازات قانوني، استرداد اموال و احقاق حق مال باختگان به داخل باز خواهند گرداند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۳:۳۴ ] [ پايشگر نيوز ] [ نظرات (0) ]


حسين بعثتي متخصص فني خودرو در تشريح راهكار‌هاي موءثر در كاهش و در دست گرفتن مصرف بنزين اظهار كرد: يكي از مولفه‌هاي بسيار تعيين كننده در كاهش يا اين كه افزايش مصرف بنزين به اندازه سرعت ماشين معطوف مي گردد و به واقع در رخ رعايت سرعت اصولي مي‌توان تا حدود بسياري مصرف بنزين را كاهش داد .

مرجع اخبار رسمي

وي افزود: بطور مثال در حالتي كه خودرويي با سرعت ۸۰ كيلومتر در ساعت حركت كند، مقدار مصرف آن در مقايسه با سرعت ۱۱۰ تا ۱۲۰ كيلومتر در ساعت به اندازه قابل توجهي كمتر مي‌شود و با اين سرعت (۸۰ كيلومتر)، راننده قدرتمند خواهد بود ۲۰ كيلومتر بيشتر، ارتفاع فاصله جاده‌اي را طي نمايد .

اين كارشناس فني اتومبيل گفت: اين عادت به اشتباه در بعضا از افكار و ذهن ها همگاني جا افتاده كه خودروي سرد، پيش از تكان مي‌بايد چند دقيقه درجا كار كند كه به واقع اين ذهنيت اشتباه مي باشد و در خودرو‌هاي قديمي، اندازه كاركرد درجاي ماشين پيش از حركت، نهايتا تا يك دقيقه كافي مي باشد و در خودرو‌هاي جديد، اساسا كاركرد درجاي ماشين نياز نميباشد و آنچه كه بايد رعايت شود معطوف به اين امر مي‌شود كه در دقايق ابتدايي نبايد اتومبيل با سرعت بالا حركت نمايد .

وي افزود: تغييرات ناگهاني سرعت خودرو، يك عدد ديگر از موردها اثر گذار در افزايش ضريب مصرف بنزين به شمار مي‌رود و رانندگان مي‌بايد چه بسا المقدور از حركت‌هاي ناگهاني اين چنيني اجتناب كنند .

كارشناس فني اتومبيل تصريح كرد: تنظيم باد چرخ‌ها يكي ديگر از مواقعي هست كه در بهينه سازي مصرف بنزين، نقش موثري ايفاء مي‌كند و در دست گرفتن باد چرخ‌ها بصورت مقطعي و در بازه‌هاي وقتي ميان مدت، حساس اضطراري به شمار مي رود .

او افزود: ترمز‌هاي ناگهاني و به تبع آن شتاب‌هاي ناگهاني، يكي ديگر از مولفه‌هاي تاثيرگذار در تشديد مصرف بنزين محسوب مي‌شود، بطور نمونه پيش از رسيدن به سرعت گير (در ارتباط با محور‌هايي كه راننده خودرو به مسير آشنا است) مي‌بايد جنبش اتومبيل بصورتي برنامه ريزي شود كه سرعت ماشين بصورت آهسته و تدريجي كاهش پيدا نمايد و به واقع رعايت همين نكات و موردها به ظواهر پيش پا افتاده، نقش قابل توجهي در كنترل مصرف بنزين خواهد داشت .

بعثتي در ادامه ابلاغ كرد: حتي المقدور از زير آوردن شيشه‌هاي اتومبيل در هنگام حركت اتومبيل اجتناب شود، زيرا اين دستور و يا قرار دادن بار و اثاثيه بر روي باربند در مسافت‌هاي طولاني، مقاومت خودرو در برابر باد را افزايش مي‌دهد و رهايي از اين فشار، با فشار هر چه اكثر به موتور خودرو و به تبع آن مصرف فزاينده‌تر بنزين همپا خواهد بود .

اين كارشناس فني خودرو در ادامه گفت: اعتنا در تحت بودن ترمز دستي در هنگام حركت، يك عدد ديگر از مواقعي ميباشد كه در صورت عدم رعايت آن، مصرف بنزين به ميزان قابل توجهي ارتقا مي‌يابد، زيرا چرخ‌هاي اتومبيل در صورت بالا بودن ترمز دستي درگير مي باشد و به تبع، در اين شرايط، فشار هر چه عمده به موتور وارد ميشود و به تبع آن، بنزين هر چه بيشتري براي جنبش اتومبيل سوخت خواهد شد .

وي افزود: عدم گازدادن غير حتمي در مسافت‌هاي سربالايي، به كار گيري از لاستيك‌هاي راديال براي اصطحكاك كمتر ميان تاير و جاده و در اختيار گرفتن و محاسبه ترمز‌هاي خودرو بصورت دوره‌اي از ديگر دست اندركاران موثر در در اختيار گرفتن مصرف بنزين به شمار مي رود .

بعثتي گفت:كنترل كاركرد درست موتور ماشين و تهيه موتور از ديگر مواقعي هست كه نقش دوچندان زياد گزينش كننده‌اي در مصرف استاندارد و متعارف بنزين ايفاء مينمايد و مي‌بايد اين فرمان از سوي مالكان ماشين بصورتي منظم و دقيق پيگيري شود .

از
مصرف اصولي بنزين تا كاهش هزينه خانوار‌ها
فارغ از مزايايي همچون كنترل آلايندگي هوا (با كاهش مصرف بنزين)، كمك به اقتصاد كشور در مرحله كلان، از نمونه موارد ديگري است كه با مصرف با صرفه اين فرآورده استراتژيك درميان برهه زماني و بلند بازه زماني حاصل خواهد شد .

از ديگر سو مصرف در اختيار گرفتن شده بنزين، نقش بسزايي در كاهش هزينه خانوار‌ها ايفاء مي‌كند و به واقع رئيس مصرف بنزين در تسهيل رئيس هزينه‌هاي اقتصادي خانوار‌ها، تاثير گذار خواهد بود .

اميد آن مي‌رود با فرهنگ سازي، اطلاع رساني و دور انديشي بخشيِ عمومي و فراگير، مقدار مصرف بنزين در مملكت با كاهش هر چه بيشتري همپا شود كه صد رد صد به وقوع پيوستن اين امر، در سطحي فراگير، در تامين شايسته‌تر منافع اقتصادي كشور، موءثر خواهد بود .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مرجع اخبار رسمي، پايشگر،
موضوع:
[ ۸ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۳:۰۴ ] [ پايشگر نيوز ] [ نظرات (0) ]

 

تركيدگي لوله آب،ترافيك ميدان توحيد و منطقه را به هم ريخت
اخبار حوادث پايشگر-تركيدكي لوله آب امروز در محدوده ميدان توحيد تهران مشكلات و ترافيك شديدي بوجود آورد و مردم را سرگردان كرد.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي پايشگر، معاون اجتماعي پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ با اشاره به حادثه تركيدگي لوله در محدوده ميدان توحيد از شهروندان خواست تا از تردد غيرضروري در اين محدوده خودداري كنند.

سرهنگ مسعود جبارزاده در گفت‌وگو با ايسنا، در اين باره گفت: به دنبال حادثه تركيدگي لوله آب در محدوده ميدان توحيد عوامل پليس راهنمايي و رانندگي به محل اعزام شده و نسبت به مديريت و روان سازي ترافيك اقدام كردند.

وي با بيان اينكه با توجه به نشت آب و انجام عمليات عمراني براي جلوگيري از نشت آب، بخش‌هايي از مسير باريك شده است، گفت: به همين دليل تردد در اين محدوده به كندي انجام مي‌شود، در همين راستا ترافيك نيز در معابر و خيابان‌هاي اطراف ميدان توحيد به ويژه مسير شمال به جنوب چمران، خيابان توحيد، خيابان نصرت، خيابان ستارخان، بزرگراه نواب صفوي و چهار راه نواب پرحجم است.

جبارزاده با اشاره به حضور پليس در محل اظهاركرد: مأموران پليس در محل حضور دارند اما لازم است اين رانندگان مراتب احتياط را رعايت كرده و رانندگاني كه قصد تردد از اين مسير را دارند مواظب تردد عابران پياده هم باشند.

وي افزود: لازم است رانندگان نيز از تردد غيرضروري در اين محل خودداري كرده و از مسيرهاي جايگزين و معابر اطراف و موازي با اين محل تردد كنند.

مرجع اخبار رسمي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۹:۳۳ ] [ پايشگر نيوز ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب